Kdo jsem?

Často dostávám dotaz, jak jsem se dostala k Breathwork meditacím? Jednoduše - hledala jsem štěstí... Jako většina lidí, i já mám spoustu bolístek z dětství i ze vztahů. Během svého života jsem neměla na růžích ustláno.    I tak se mi vždy splnilo vše, co jsem si přála. A já přesto nebyla šťastná. Měla jsem neustále na mysli: až se přestěhuji, až změním práci, až si najdu partnera, až si udělám tento kurz... tak pak budu šťastná! Ale to vnitřní štěstí nepřicházelo.

Před pár lety jsem se rozhodla změnit JEDINOU VĚC.

To změnilo mé fungování, můj život i nastavení mysli. Nechtěla jsem dál žít tak, jak se očekává, čekat až budu šťastná, spokojená a budu plnit představy rodiny a přátel o tom, jak bych měla svůj život žít. A tak jsem učinila zásadní rozhodnutí a plně přijala odpovědnost za svůj život. Už jsem dále neobviňovala celý svět za to, že já nejsem šťastná, sbalila si kufry a odjela na zkušenou do Anglie. 

Možná se ptáte, zda to byl splněný sen, nebo útěk? Obojí. V každém případě mi do cesty přišlo tolik magických zážitků, setkání a životních zkušeností, díky kterým jsem se stala tím, kým dnes jsem. Jedno kouzelné setkání bych s Vámi ráda sdílela. 

JEDNO SETKÁNÍ, které navždy změnilo můj život.

Odehrálo se na Stonehenge - ano, na jednom z nejzáhadnějších míst v Anglii. Zahlédla jsem tam starší ženu v dlouhých šatech, vypadala jako z pohádky. Stála stranou se dvěma dalšími ženami, očividně turistkami. Starší žena měla v rukou velkou dřevěnou hůl a pohled na ni mě zcela fascinoval. Měla jsem pocit, že s ní musím za každou cenu mluvit. Odešla jsem ke kamenům a o pár hodin později jsem se vrátila na stejné místo s nadějí, že snad budu mít příležitost zeptat se té ženy, kdo je. Nebyla tam. Zklamaně jsem odcházela, když najednou se objevila kousek opodál. Šla jsem za ní a ptala se, co dělala s těmi dalšími ženami. Vzala mě stranou, dala mi hůl do rukou a začala se ptát. Energie, která proudila mnou i kolem nás, se nedala popsat. Strávily jsme spolu dvě hodiny, které mi připadaly jako pár minut. Ta žena byla druidka. Nikdy vícekrát jsem ji už nepotkala, ačkoli Stonehenge je mým oblíbeným a často navštěvovaným místem. Tento zážitek ale navždy zůstane v mém srdci. Probudil ve mně dary, o kterých jsem neměla tušení. A tak začala má vnitřní cesta, práce s energiemi, s léčením. 

JEDEN ZÁŽITEK, který se stal mým posláním.

Během své cesty jsem se stala Access Bars facilitátorem, osvojila si techniku EFT, léčení ve stavu Théta. Cítila jsem potřebu pomáhat lidem tam, kde je zablokovaná energie. Stále více mě to vedlo k práci s vnitřní silou a s traumaty, s takovými, o kterých možná ani nemáme tušení. Pracovala jsem sama na sobě, zkoušela různé druhy meditací, učila se pracovat se svoji myslí, se svými strachy. Jednoho dne jsem se přihlásila na online Breathwork sezení. O dýchání jsem do té doby vůbec nepřemýšlela, nevěděla jsem, co je Breathwork a čeho je možné pomocí dechu dosáhnout. Neměla jsem žádná očekávání. Ale tento zážitek pro mě byl tím nejhlubším v mém životě. Absolutní spojení s mým tělem, vědomím, s Vesmírem, se Zemí. A moje první myšlenka, hned jak jsem přišla zpátky:

TOHLE JE TO, CO CHCI SDÍLET S CELÝM SVĚTEM.

Tak začala další etapa mého života. Absolvovala jsem dvouletý trénink a stala se certifikovanou Breathwork facilitátorkou a lektorkou. Tady ale moje cesta nekončí. Tady opravdu teprve začíná. Založila jsem projekt Breathwork meditace, vedu skupinové i individuální sezení a sdílím, jak kouzlit s dechem. Pokračuji jako lektor a mentor v mezinárodní škole Breathing Space pro další, kteří se rozhodli jít stejnou cestou a dále se vzdělávám jak v práci s dechem, tak i s traumaty, emocemi a životní energií. Breathwork meditacemi prošlo už více než 2000 lidí. Mým přáním je provést touto cestou každého, kdo je připravený začít měnit svůj život. Největší odměnou jsou pro mě příběhy a proměny, které se mnou sdílíte.