Breathwork meditace jsou cestou k sobě, ke svému nitru,

ke znovuobjevení toho, co Tě posiluje, a co Ti dává smysl. 

 

Mně Breathwork meditace změnily život, a mým přáním je,

aby se Tobě skrze dech proměňovalo to, co si přeješ. 

 

Jaké by to bylo...

 

 • cítit v životě soulad?
 • získat přístup ke své vnitřní inteligenci?
 • ujasnit si svoji životní cestu?
 • uvolnit stres a napětí?
 • žít v klidu a lehkosti?
 • cítit se v hlubším spojení se sebou i s ostatními?

Nadechni se do svého života!

Vědomě dýchat znamená pracovat se svým dechem jako se zdrojem. Terapeutický vědomý dech Tě zavede opravdu do hloubky, do každé buňky, do celého vědomí i nevědomí, do fyzického těla. Umožňuje úplný restart, uvolnění minulosti a otevření se přítomnému okamžiku.

Breathwork meditace jsou skutečně cestou k sobě, cestou k vlastní duši. Skrze dech se dostáváme do prostoru, kde se můžeme naplno otevřít životu. Tyto dechové meditace působí na všech úrovních - fyzické, emoční, mentální i duchovní. Podporují odstraňování starých energií, vzorců, negativních myšlenek a emocí. Plným a vědomým dechem můžeme uvolnit to, co jsme drželi celý život, prožít odpuštění, nádherné propojení se vším, konečně vnímat sebe, svoji podstatu a své poslání

Klub Breathwork meditací je pro Tebe, pokud:

 • chceš svoji cestu maximálně zjednodušit
 • toužíš měnit svůj vnitřní svět a necháváš proměňovat i ten vnější
 • potřebuješ nové vhledy na aktuální situace i minulost
 • jsi připraven/a na aha momenty, inspiraci a jasnost
 • vnímáš potřebu propojit se sebou na daleko hlubší úrovni
 • potřebuješ uvolnit potlačené emoce
 • hledáš vnitřní štěstí
 • potřebuješ zpomalit a být v přítomném okamžiku
 • se chceš naučit vnímat své tělo

Co je součástí Klubu Breathwork meditací:

Každý týden nová Breathwork meditace

Breathwork meditace se v současné době konají každé úterý ve 20.00 online na Zoom. Breathwork meditace trvá 40 minut a je tematicky zaměřená podle aktuální energie. Z každého setkání je záznam, který je v uložený v členské sekci. Od dubna plánuji trochu jiný způsob tvorby meditací a nové Breathwork meditace budou dostupné každou neděli. 

Knihovna Breathwork meditací

V členské sekci najdeš 40 záznamů online Breathwork meditací na různá témata. Můžeš se tedy nadechnout do tématu, které zrovna potřebuješ, do toho, co je pro Tebe aktuálně tím největším přínosem.

Dechové cvičení a vedené meditace

Nově budou součástí Klubu také vedená dechová cvičení kratšího formátu a vedené meditace s vizualizacemi. Dostupné od 1. 3.

Kdo Tě bude provázet?

Budu Tě provázet na cestách do hlubokého vědomí, do Tvého středu a srdce, i daleko do Vesmíru.

Ester Kozlovská

Ester je přední česká Breathwork facilitátorka a lektorka

V roce 2019 založila projekt Breathwork meditace.

Breathwork meditace jsou cestou ke všem úrovním bytí. Těmito transformačními dechovými meditacemi provedla už tisíce účastníků. 

Ester pořádá online kurzy, workshopy a retreaty v Čechách i v zahraničí. Působí také jako ředitelka a lektorka v mezinárodní škole Breathing Space. Vede jediný Breathwork facilitátorský výcvik v Čechách a na Slovensku . Dlouhodobě žije v Anglii. 

Práci s dechem miluje pro svoji jednoduchost a hloubku. 

Co jsou Breathwork meditace?

Breathwork meditace jsou bezpečným a hlubokým terapeutickým dechem ve spojení s vedenou meditací. Je to jako nejhlubší meditace, kterou můžeš zažít. Vrací nás k sobě, zpátky “domů”, zpět k našemu srdci. Dechem uvolňujeme stres a napětí z každé jednotlivé buňky těla a pomalu se dostáváme do změněných stavů vědomí. Tento stav je mostem mezi vědomím a nevědomím. Právě tam se lidská duše uzdravuje.

Terapeutický dech má nespočet benefitů na všech úrovních - fyzické, emoční, mentální i duchovní. Otevírá dveře pro nový život a vyšší vědomí dokořán. Když začneme plně a vědomě dýchat, můžeme snadno uvolnit to, co jsme drželi celý život, otevřít své vědomí, prožít odpuštění a konečně zažít sebelásku bez podmínek. Tato vnitřní změna se pak promítne i do vnějšího bytí.

Během Breathwork meditací vstupujeme do změněných stavů vědomí. Otevíráme přístup k vlastní uzdravující energii, kreativitě a vyššímu poznání. Dech zpřístupní energetické kanály v těle, a umožní, aby se to, co jsme v sobě drželi dlouhé roky, dostalo na povrch, a uvolnilo jednou provždy. Staré energie odchází, stejně tak jako nefunkční vzorce a negativní myšlenky, uvolňují se potlačené emoce. Přichází restart, nová a podporující energie. Vstupuješ do své síly a začínáš tvořit svůj život.

Můžu skutečně změnit svůj život pomocí dechu?

Ano, můžeš! Byla to i moje cesta, a byla jsem svědkem už tolika proměn... Pojď vzít život do vlastních rukou. Nadechni se do života. Breathwork meditace je skvělým nástrojem sebepoznání. 

Co o Breathwork meditacích říkají ostatní...

Breathwork je cesta. Cesta světla, vitality, energie a vhledu. Umožňuje zpracovávat nahromaděnou negativitu na fyzické i dalších úrovních. Pro práci na hlubších úrovních je kvalitní, stabilní facilitátor z mého pohledu naprosto nezbytný. Tím Ester rozhodně je. Zároveň je Ester nejzářivější bytost, kterou z běžného života znám.
Zdeněk KáleckýShiatsu terapeut, cvičitel tai-chi a taoistických technik, facilitátor kruhové komunikace, průvodce Vision Questem
Breathwork je fascinující cesta. Každé dýchání je jedinečné a nikdy nevím, kam mě to zavede. Breathwork považuji za velmi účinnou terapeutickou techniku se správným záměrem, příležitost, jak se léčit a zpracovávat své prožitky a emoce. Navíc pod vedením Esterky velmi jemnou cestou. Breathwork mi přináší léčení fyzického těla na hluboké úrovni a uvolňování nastřádaných emocí. Někdy jsem hodně v těle, jindy spíše vnímám svoji mysl a emoce, anebo nevnímám vůbec nic a po dýchání se proberu s vědomím, že se ve mně něco odehrálo. Také je to pro mě moment během týdne, kdy se zastavím, odpojím se od okolního světa a dopřeji si chvilku sebepéče. Jsem spíše zimomřivý typ, ale během Breathwork se mé tělo často rozpálí. Mým záměrem, pro jeden z prvních Breathwork, bylo podpořit vaječníky a léčit mé ženství. Během dýchání mi bylo velké horko, cítila jsem oheň v daných místech a proudila mnou silná energie. Vnímala jsem ženskou linii - mámu, babičku a další ženy, jak mě podporují. Druhý den jsem dostala menstruaci, která mi dlouhodobě chyběla.
Jana Tomečkováhypnoterapeutka Rapid Transformational Therapy
Dýchám, slyším Esterku, a cítím kolem sebe neuvěřitelně bezpečný prostor a velmi laskavý přístup. A skoro pokaždé se dostaví obrovská vděčnost a soucit. Se sebou sama i s ostatními. Je to okamžik, kdy skutečně cítím velké propojení. Chtěla bych běžet ke všem lidem, obejmout je a schovat. A do té náruče schovat i samu sebe. Ale ne z pocitu nedostatku, naopak. Z pocitu plné síly a toho, že opravdu můžeme cokoliv. Cokoliv, po čem toužíme. A to je tak moc krásný pocit, že jsem v tu chvíli opravdu šťastná na Zemi. Cítím se najednou jako doma. To doma je ale takové to voňavé, čistě povlečené, opravdové zachumláníčko až pod bradu. A přála bych ho z celého srdce každému z Vás... Jaký byl můj nejhlubší prožitek? Někdy si říkám, nejsi dost, nejsi dost chytrá, dost hodná, dost dobrá matka... V jedné meditaci jsem spatřila ruce dívky, které byly poničené od tvrdé práce v nehostinných podmínkách. A já jsem se rozpomněla na situaci, kdy jsem ji ve skutečném světě dovedla k lékaři a ten jí pomohl, aby se její ruce zase uzdravily. Po meditaci jsem dlouho plakala. Bylo mi té dívky opět moc líto. Tak skutečně a nečekaně se to skrze dech ukázalo, jako kdyby ten děj vytáhlo moje srdce ze šuplíku a řeklo: "Oli, právě tady jsi byla dost.” A já si rozpomínala na další takové události. Ještě teď cítím touhu vykřičet do celého světa: “Jsme dost, jen si potřebujeme zase rozpomenout. Pro někoho jsme opravdu až moc DOST. A nejvíc DOST jsme pro sebe samé. Tací, jací právě jsme.” Proč bych doporučila Breathwork meditace? Meditace plní sny. Laskavě vás popožene k tomu vašemu. Věřte mi, jsem zářným příkladem. Tenkrát v pyramidách...velká vděčnost, síla, pocit, že mám neuvěřitelnou hojnost, bezpečné prostředí, dějící se zázraky na každém kroku. A pak se stal jeden zázrak v mém životě. V dýchání se vám může dít velmi mnoho - možná pocítíte velkou bolest, která potřebuje ven, možná neucítíte nic, možná se proletíte ve Vesmíru a potkáte se s někým, koho jste dloooouho neviděli, možná...Postupem času však začnete zjišťovat, že se hlavně vracíte sami k sobě. Kdyby se mě někdo zeptal: “Co mám dělat, abych se cítil/a dobře?" Slyšel by: "Obklopuj se dobrými lidmi, hudba léčí a posílám kontakt na Esterku Kozlovskou."
Oli RusnákováSpisovatelka, autorka pohádkové knihy "Zachumlej se, pohádka začíná" a anděl na Zemi
Breathwork je pro mě způsobem a bezpečným prostorem, kde se můžu dostat sama k sobě, poznat všechny svoje stránky, i ty temné. Breathwork otevírá moje srdce a taky mi přináší klid a jistotu, že jsem ve spojení s vesmírnou silou a je o mě vždy postaráno. Hlubokých prožitků mám celou řadu, ale tím nejhlubším bylo velmi živé, krásné a intenzivní setkání se všemi zesnulými členy rodiny. Dostalo se mi tak šance znovu mluvit se svými milovanými, říct jim vše, co mě trápilo, ale nikdy jsme si o tom nestihli promluvit. Díky tomuto setkání došlo k silnému léčení hlubokých ran v mém srdci a od té doby se cítím klidná a celistvá. Breathwork bych doporučila každému, kdo chce postupně odhodit všechny své masky, dostat se ke své pravé podstatě, zhojit svoje emoční rány, traumata, a přivést tak do svého života moře klidu, štěstí a víry v sebe. Jakmile jednou zkusíš cestu hluboké pravdy a napojení, kterou při Breathwork zažíváš, budeš se chtít do svého nitra vracet znovu a znovu.
Kami KrejčiříkováPrůvodkyně zdravým a šťastným životem, tvůrkyně online programů pro ženy a muže
Breathwork se stal mým rituálem, aktivní meditace, čas, který vědomě věnuji jen sobě. Ač to někdy na povrchu působí, že se "nic neděje", tak uvnitř probíhají procesy...a i kdyby ne, tak už jen to, se v dnešním světě na chvíli zastavit a vnímat svůj dech - být tady a teď - je vždy pro tělo, mysl i duši velký bonus. Mým nejhlubším prožitkem bylo na skupinovém breathwork uvědomění, že v dětství jsem si kvůli okolnostem brečet nahlas a před někým dalším skoro nedovolila. Díky dechu a díky doteku, který přeměnil v jednu chvíli tichý pláč v jeho opak, se vše mohlo uvolnit, bylo to gesto můžeš/jsem tady/pusť to (přítel, ležící vedle mě na mě položil dlaň...) To, že dotek přišel od něj jsem zjistila až po breathwork, bylo to boží a jsem mu za to vděčná, stejně jako Ester, že pořádá tyhle skvělé akce, ať už online, nebo naživo 😇 a moc doporučuji vyzkoušet
Renáta KoloničnáLektorka jógy a pilates
Breathwork meditace mi právě pomáhá najít emoce u sebe, objevit je, uchopit je, seznámit se s nimi, posvítit si na ně. A když už se s někým seznámíme, tak se nám s ním lépe pracuje, že ? 🙂 Někdy si v meditaci uvědomím věci, které by mě v normálním stavu nikdy nenapadly. Jindy se zase něco uvolní, a já se pak cítím lépe. Nemám většinou nějaké silné barevné hluboké vize. Někdy dokonce část prospím (ale asi to není spánek - jen mi to tak přijde). Někdy si popláču, ale puzlíky porozumění sobě samé pak lépe zapadnou do sebe a mě se uleví. Breathwork meditace doporučuji moc ráda, protože mě pomáhají a věřím, že každý, kdo se jich zúčastní, něco nového objeví a někam se posune. Děkuji předem moc za spolupráci a jen co mi někdo z mladší generace vysvětlí, jak sdílet na instagramu, tak přesdílím.:-D Měj se moc hezky a děkuji za Tvou práci a pomoc ostatním...
Dita HindrichováCertifikovaný specialista Bachových esencí www.bachovkydita.cz
Mé jméno je Marcela Bezoušková. Jsem průvodce, jsem zemědělec, jsem umělec. Dopřávám si volna a zároveň pod mýma rukama vznikají 3 projekty. Co mi přináší breathwork meditace? Přináším samu sebe do sebe, protože dech je duch, protože jsem duše, jsem duchem, a protože hraji roli, můžu si hrát s dechem. Jaký byl můj nejhlubší prožitek? Každý, neboť každý byl jinak barevný a Život je barevný a o barevném dechu to tady je. A proč bych doporučila breathwork meditaci? Protože je to přirozený nástroj duše, kterým tvoří barevnost Života.
Marcela BezouškováPrůvodce, zemědělec, umělec

V Klubu Breathwork meditací získáš:

 • Každý týden novou Breathwork meditaci
 • Přístup do knihovny Breathwork meditací
 • Vedená dechová cvičení a vedené meditace
Měsíční členství
888 Kč
měsíčně
Roční členství
8 888 Kč
2 měsíce zdarma

Nejčastější dotazy:

Hodí se členství i pro úplné začátečníky?

Ano, v Klubu najdeš pokyny k Breathwork meditacím včetně technik dechu, které jsou jemnější.

Nejde mi meditovat...

Také mi nešlo meditovat. Než jsem objevila breathwork, vyzkoušela jsem všechny možné meditace. Pak jsem úplně propadla dechu, a breathwork se pro mě stal tou nejhlubší meditací v životě a klíčem k sebepoznání. Předávám, čím jsem si sama prošla, a co už zafungovalo několika tisícům lidí, kteří prošli Breathwork meditací pod mým vedením. Breathwork meditace jsou pro lidi, kterým meditovat nejde, ideální 🙂

Jak to v Klubu vlastně funguje?

Každý týden je připravená jedna online Breathwork meditace. Můžeš se účastnit online přes Zoom, nebo si poslechnout meditaci ze záznamu. V členské sekci najdeš přibližně 40 Breathwork meditací na nejrůznější témata. Kdykoliv budeš cítit potřebu si "zadýchat", tak si můžeš vybrat meditaci, která Tě zavolá. Kromě Breathwork meditací budou k dispozici také vedená dechová cvičení a vedené meditace a vizualizace.

Co budu na sezení potřebovat?

Prostor, kde Tě nikdo nebude rušit (ani domácí mazlíčci). Čas, chvilku před začátkem na zklidnění, a nějakou dobu po skončení sezení. Integrace je důležitou částí procesu. Stabilní internetové připojení. Ideálně bezdrátová sluchátka, která budou pohodlná během ležení, případně reproduktor. Podložku na ležení, deku. Deník a tužku na psaní, pokud si budeš chtít zapsat své prožitky. Vodu, kousek čokolády na uzemnění.

Je to vůbec pro mě?

Věřím tomu, že Tě sem něco zavedlo, a pokud jsi dočetl/a až sem, tak si troufám říct, že ano!

Jaký je rozdíl mezi měsíčním a ročním členstvím?

V ceně a v předané hodnotě. Při platbě ročního členství získáváš nejen výhodnější cenu - 2 měsíce zdarma, ale také delší prostor k hlubší cestě. Nezavážeš se mně, ale především sobě.

Bude se cena zvyšovat?

Cena, za kterou vstoupíš, Ti zůstane po celou dobu Tvého členství.

Můžu členství kdykoliv zrušit?

Členství funguje formou předplatného s automatickými platbami. Minimální délka členství je 1 měsíc. Vždy si předplácíš na určitou dobu: měsíc, nebo rok, a členství můžeš kdykoliv zrušit. Stačí napsat na e-mail info@breathworkmeditace.cz ve znění: PROSÍM O ZRUŠENÍ ČLENSTVÍ a členství bude obratem zrušeno. Nemusíš udávat žádný důvod.

Dopřej si tento mocný dar transformace...

Věřím, že každý z nás má svoji vnitřní inteligenci, a všechny odpovědi jsou uložené v nás. Není potřeba hledat venku, ale jít hlouběji k sobě. Díky pravidelným Breathwork meditacím můžeš prolomit své nevědomé bloky a proměnit nastavení svojí mysli tak, aby Tvůj život byl nádhernou životní jízdou.

Tato práce s dechem má obrovský přesah, nejen že měníme svůj vnitřní svět a posouváme se dále, ale naše proměny mění i svět kolem nás.