Staň se Breathwork facilitátorem

Možná chceš změnit svůj život

a možná chceš měnit životy ostatních.

Přesně tak začala i má cesta. Po prvním Breathwork sezení jsem poprvé v životě cítila, že opravdu dýchám,       že jsem a žiji tady a teď. Byl to pro mě hluboký a transformační zážitek. Okamžitě jsem věděla, že tohle je má cesta nejen k vlastnímu sebepoznání. Byla jsem rozhodnutá, že Breathwork by měl zažít každý. Uplynulo jen pár týdnů od mého prvního setkání s terapeutickým dechem a já seděla s dalšími sedmdesáti lidmi na desetidenním Breathwork kempu v Itálii a začala tam sílu dechu poznávat do hloubky. S hloubkou dechu přicházelo postupné odkrývání všech vrstev. Bylo to jako svlékat se sama před sebou až na holou kůži a léčit všechna zranění nejen z tohoto života. Uplynulo jen pár let a já prošla základním výcvikem, poté lektorským výcvikem a teď Vám chci s obrovskou radostí v srdci nabídnout podobnou cestu.

První Breathwork facilitátorský kurz v češtině startuje už v červnu 2022.

První facilitátorský kurz v češtině

startuje v červnu 2022!

Dříve bylo potřeba cestovat po světě a umět anglicky, aby se člověk mohl stát Breathwork facilitátorem. Breathing Space je moje mateřská škola, kde působím jako lektorka. Díky tomu tato mezinárodní Breathwork škola souhlasila s překladem celého tréninku do českého jazyka. Pochopitelně vítáme i naše slovenské bratry :). Breathwork meditace ve spojení s Breathing Space představují první Breathwork facilitátorský trénink v ČR. 

Trénink budoucích facilitátorů je roční 400 hodinový online program. Je to zcela komplexní program navržený tak, aby Vás připravil nejen na to stát se facilitátorem, ale především na praxi. Školení probíhá prostřednictvím kombinace živých setkání přes platformu Zoom, komplexního obsahu online kurzu na výukové platformě a domácího studia. To Vám umožní provozovat sezení Breathwork nejen bezpečně, ale i sebevědomě jak v online prostoru, tak osobně. V Breathing Space vytváříme silnou komunitu, která Vás bude podporovat během Vašeho tréninku i mimo něj.

Breathing Space je jedna z předních mezinárodních škol certifikovaná Global Professional Breathwork Alliance

Cesta do hloubky duše...

Nejedná se pouze o informační kurz, kde se dozvíte teorii, ale odnesete si praktické rady. Tento program je velkou transformací a hlubokou cestou osobního rozvoje. Kurz Vás připraví nejen na vedení workshopů, ale také promění kvalitu Vašeho života. Účastníci facilitátorského tréninku potvrzují, že se jejich život změnil od základů. Tohle je pro mě velká odměna, když vidím účastníky na začátku a potom na úplném konci cesty, kde jsou rozzářenými bytostmi, které mají jasno o svých darech a o životě

Facilitátorský trénink je kompletním hloubokým programem, kterým je potřeba projít a dostat se tak k tomu, abyste mohli předávat Breathwork dál. Během Breathwork sezení jsou životy lidí v podstatě ve Vašich rukou. Pracujete s nimi v rozšířených stavech vědomí. Ve stavech, kde lidé probouzí své emoce, bolesti, traumata a kde jsou extrémně zranitelní. Je nutné vědět, jak můžete zodpovědně pracovat s čímkoli, co se během sezení stane. 

Pokud se chcete stát facilitátorem Breathwork, a cítíte se připraveni vstoupit na tuto cestu, velmi ráda Vás provedu. Zároveň se zavazuji k tomu, že Vás budu podporovat na Vaší cestě stát se skvělým a jedinečným Breathwork facilitátorem. ♥

Proč projít Breathwork facilitátorským kurzem?

Díky tomuto kurzu budete:

  • bezpečně praktikovat individuální lekce 1-1
  • (sebe) vědomě vést skupinová sezení
  • cítit se pohodlně a sebejistě při vedení online setkání i živých workshopů
  • jako Breathwork facilitátor ve své vlastní síle a moudrosti
  • na hluboké cestě sebepoznání a seberozvoje
  • bezpečně tvořit prostor pro ostatní, když procházejí svou vlastní cestou
  • mít možnost učit Breathwork v celosvětovém měřítku kdekoliv na světě
  • mít celoživotní přístup k nahrávkám seminářů a vzdělávacímu obsahu Breathing Space
  • mít přístup k seminářům Breathwork meditací během trvání tréninku

Kdo Vás bude provázet na cestě

stát se Breathwork facilitátorem?

 

Jmenuji se Ester Kozlovská. Úplnou "náhodou" jsem před pár lety objevila kouzlo a sílu dechu. Práce s dechem mě naprosto uchvátila svou jednoduchostí a přitom hloubkou. Po prvním sezení jsem měla hned jasno, co je mým posláním -  předávat a sdílet dechové techniky a terapeutický dech Breathwork. Absolvovala jsem dvouletý trénink a stala se certifikovanou Breathwork facilitátorkou a Breathwork lektorkou. Tady má cesta teprve začala. V roce 2020 jsem založila projekt Breathwork meditace, vedu skupinová i individuální sezení, pořádám retreaty a sdílím, jak kouzlit s dechem. Působím také jako lektorka v mezinárodní Breathwork škole Breathing Space, kde předávám své zkušenosti a připravuji nové Breathwork facilitátory na jejich cestě sdílení Breathwork se světem. Dále se vzdělávám jak v práci s dechem, tak i s traumaty, emocemi a životní energií. 

 

Kromě mě budou během kurzu přítomni externí lektoři, kteří budou předávat znalosti z oborů jako je trauma, práce s hlasem a funkční dýchání.

 

Vykroč na cestu a staň se Breathwork facilitátorem

Detaily o kurzu Vám zašlu v pdf dokumentu, kde se dozvíte vše důležité o tom, jak kurz probíhá, pro koho je určen a co Vám tento trénink přinese. Těším se na Vás uvnitř kurzu. 

Stáhni si detaily o kurzu a program celého tréninku: