Kdo jsem?

Často dostávám dotaz, jak jsem se dostala k Breathwork meditacím? Jednoduše hledala jsem štěstí... Jako většina lidí, i já mám spoustu bolístek z dětství i ze vztahů. Během mého života jsem neměla na růžích ustláno. I tak mi vždy splnilo vše co jsem si přála. A já přesto nebyla šťastná. Měla jsem neustále na mysli: až se přestěhuji, až změním práci, až si najdu partnera, až si udělám tento kurz... tak pak budu šťastná! Ale to vnitřní štěstí nepřicházelo.

Před pár lety jsem se rozhodla změnit JEDINOU VĚC.

To změnilo mé fungování, můj život i nastavení mysli. Nechtěla jsem dál žít tak, jak se očekává, čekat až budu šťastná, spokojená a plnit představy rodiny a přátel o tom, jak bych měla svůj život žít. A tak jsem učinila zásadní rozhodnutí a plně přijala odpovědnost za svůj život. Už jsem dále neobviňovala celý svět za to, že já nejsem šťastná, sbalila si kufry a odjela do Anglie na zkušenou. 

Možná se ptáte, zda to byl splněný sen nebo útěk? Obojí. V každém případě mi do cesty přišlo tolik magických zážitků, setkání a životních zkušeností, díky kterým jsem se stala tím, kdo jsem. Jedno kouzelné setkání bych s vámi ráda sdílela. 

JEDNO SETKÁNÍ, které změnilo můj život.

Odehrálo se na Stonehenge, ano jedno z nejzáhadnějších míst v Anglii. Zahlédla jsem starší ženu v dlouhých šatech, vypadala jak z pohádky. Stála stranou se dvěmi dalšími ženami, očividně turistkami. Starší žena měla v rukou velkou dřevěnou hůl a pohled na ní mě fascinoval, měla jsem pocit, že s ní musím za každou cenu mluvit. Odešla jsem k kamenům a o pár hodin později se vrátila na stejné místo s nadějí, že snad budu mít příležitost, zeptat se té ženy, kdo je. Nebyla tam. Zklamaně jsem odcházela, když se najednou objevila kousek opodál. Šla jsem za ní a ptala se, co dělala s těmi dalšími ženami. Starší žena mě vzala stranou, dala mi hůl do rukou a začala se ptát. Energie, která proudila mnou i kolem nás se nedala popsat. Strávily jsme spolu 2 hodiny, které mi připadaly jak pár minut. Ta žena byla druidka. Nikdy vícekrát jsem už ji nepotkala, ačkoli Stonehenge je mým oblíbeným a často navštěvovaným místem. Tento zážitek, ale navždy zůstane v mém srdci. Probudil ve mě dary, o kterých jsem neměla tušení. A tak začalá má vnitřní cesta, práce s energiemi, s léčením. 

JEDEN ZÁŽITEK, který se stal mým posláním.

Během své cesty jsem se stala Access Bars facilitátorem, osvojila si techniku EFT, léčení ve stavu Théta. Cítila jsem potřebu pomáhat lidem, tam kde je zablokovaná energie. Stále více mě to vedlo k práci s vnitřní silou a s traumaty, s těmi, o kterých možná ani nemáme tušení. Sama jsem pracovala na sobě, zkoušela všechny druhy meditací, učila se pracovat se svoji myslí, se svými strachy. Jednoho dne jsem se přihlásila na online Breathwork sezení. O dýchání jsem do té doby vůbec nepřemýšlela, nevěděla jsem, co je Breathwork a čeho je možné pomocí dechu dosáhnout. Neměla jsem žádná očekávání. Ale tento zážitek pro mě byl tím nejhlubším v mém životě. Absolutní spojení s mým tělem, vědomím, s vesmírem, se zemí. A moje první myšlenka, hned jak jsem přišla zpátky:

TOHLE JE TO, CO CHCI SDÍLET S CELÝM SVĚTEM.

Tak začala další etapa mého života. Absolvovala jsem dvouletý trénink a stala se certifikovanou Breathwork facilitátorkou a lektorkou. Tady cesta ale nekončí. Tady teprve opravdu začíná. Založila jsem projekt Breathwork meditace, vedu skupinové i individuální sezení a sdílím jak kouzlit s dechem, pokračuji jako lektor a mentor v mezinárodní škole Breathing Space pro další, kteří se rozhodli jít stejnou cestou a dále se vzdělávám jak v práci s dechem, tak i s traumaty, emocemi a životní energií. Breathwork meditacemi prošlo už více než 2000 lidí. Mým přáním je provést touto cestou každého, kdo je připravený začít měnit svůj život. Největší odměnou jsou pro mě příběhy a proměny, které se mnou sdílíte.