Přihlášení na Breathwork meditaci v Ostravě

  • Ano, chci se účastnit a prožít sílu transformačního dechu.

Počet míst je omezený. Přihlas se co nejdřív.

Datum konání: 3.4.2022 v 17.00. Předpokládaný konec je 19.30.

Místo konání: ŽIVA Centrum Zdraví a Vzdělávání Ostrava, Nádražní 716/46, 702 00 Ostrava 2 , budova bývalého “Burgasu”, poblíž křižovatky ulic 30.dubna a Nádražní. Tramvajová zastávka – Důl Jindřich.

Příspěvek 777 Kč zahrnuje účast na Breathwork meditaci, použítí esenciálních olejů a svatého dřeva ke zvýšení vibrací a očištění energetického prostoru každého účastníka, lehké občerstvení a nápoje. 

Co o Breathwork napsali účastníci:

"I já bych se chtěla podělit o svou zkušenost s dechem. Díky online výzvám s Ester jsem si začala více uvědomovat jak dýchám a třeba i během dne jsem si začala zkoušet nějaké lehké dýchání z výzev nebo se jen soustředit na svůj dech a dýchat hluboce do břicha. Určitě nebyla náhoda, že jsem objevila Ester a Breathwork. Díky vědomé práci s dechem se mi po 3 let znovu sama od sebe vrátila menstruace. Věřila jsem, že to přijde přirozenou cestou, pokud to ještě má přijít a stalo se. Začala jsem věřit, že se tělo i mysl začalo probouzet, našla jsem svojí vnitřní sílu, radost z každého nádechu vnímám každý den. Na Ester i ostatní účastníky ve skupině se vždy těším a naše společná energie, Esterčino vedení a její úžasný přístup se stal mojí zdravou závislostí.... Jsem stále ještě na začátku svojí cesty a objevování všech možností, ale už teď jsem šťastná, že jsem našla odvahu a pustila se do práce na sobě. Doporučuji všem. Ester, za všechno moc děkuji."
Lenka Staňková
Je to jako návrat domů. Rozvzpomenutí dávno zapomenutého a zastrčeného. Klíč k duši. K sobě samým. Je to zároveň jako dobrodružná pouť, odhodlané vykročení do neznáma. Objevování tajemných koutů. Otevírání dveří a míst, které možná už dlouho nikdo nenavštívil... Stačí se “jen” na chvíli zastavit, zpomalit a... Dýchat. Nechat se vést. Úžasnou průvodkyní i svým vlastním nitrem. A nové světy přicházejí samy. Děkuji Ester!!
Natálie
Milá Ester, dnes som dýchala tretí krát na breathworku. Ale pripadá mi to akoby som to robila už polroku 🙂 Je to naozaj nádhera. Čím ďalej som viac prepojená so svojím telom a Dušou a myseľ sa zastavuje. Telo sa mi uzdravuje...nie žeby som bola nejak moc nemocná, ale každý máme nejaké fyzické a psychické trauma. A ja naozaj cítim ako sa pokaždé niečo uvoľní a to telo sa úplne rozvibruje. Naviac sa pokaždé prepojím so svojím Vyšším Já a to je naozaj nádhera...
Táňa Vrtíková
"Ester a její Breathwork meditace jsem objevila jistě ne náhodou během programu Posvátná žena. Právě díky vedené práce s dechem se mi podařilo během čtyř úterků uvolnit starou bolest a blok v těle, spojit se se sebou, se svou svatyní, prožít nekonečnou lásku a také být na pokraji silného orgasmu. Jelikož většinou nedělám jen jednu činnost v rámci svého seberozvoje, těžko určuji, co přesně stojí za tím daným posunem. Každopádně jsem v tomto období hnula s hnijícími letitými vzorci chování a jsem  Esterce vesmírně vděčná za její záslužnou práci. Její hlas a přístup je příjemně  hladivý a profesionální a všichni ve skupině se na každé setkání těšíme jako malé děti.  Stejně tak se těším na nadcházející soukromou breathwork s Ester a připravuji si záměr na další životní zázraky!"
Helena Rezková