Znovuzrození

Seminář s vedenou Breathwork meditací Znovuzrození

Jaké by to bylo znovu se narodit? Cítit, že jsme vítáni na tomto světě? Cítit, že naše kořeny jsou hluboce zapuštěné, že jsme spojeni se zemí a víte, že sem patříte?

Při většině terapiích a sezeních se vracíme do dětských let. Ať už člověk přijde s jakýmkoliv tématem, nejčastěji je příčina našich trápení právě tam. Nemusí jít o dlouhodobé trauma, které jsme prožívali v dětství. Stačí jedna událost, která nám byla nepříjemná, jedna věta, kterou nám někdo ublížil, nebo hádka rodičů, kterou jsme vyslechli.

Každý z nás jsme někdy zažívali pocity křivdy, nepochopení, nedostatek lásky, nebo odchod jednoho z rodičů... Příchod na tento svět nebyl pokaždé tím nejlehčím a nejkrásnějším, co jsme prožili. Všechny tyto události se zapsali někam hluboko do našich myslí a těl. Některé zážitky máme stále uložené, jiné jsme na vědomé úrovni potlačily. Pořád tam ale někde jsou a ovlivňují náš život v současnosti. 

V dospělosti nám pak nefungují vztahy. Bojíme vykročit a udělat něco jinak. Nepustíme hojnost do svého života, máme pocit, že si ji nezasloužíme. Některé pocity a vzorce jsme už odhalili. Jiné se stále skrývají na úrovni podvědomí.

Během Breathwork meditace Zrození navštívíme všechny fáze života, od početí, před narození, dospívání až po dospělost. S každým nádechem i výdechem budeš moci přepisovat a uvolňovat, co tě nepodporuje v přítomnosti.

 

Během Breathwork meditace Znovuzrození prožiješ:

 • Cestu svým životem.
  Vrátíš se do minulosti, projdeš všemi fázemi od početí až po dospělost a uvolníš to, co nebylo podle tvých představ.
 • Odpustíš, pochopíš a přijmeš.
  Není potřeba stále řešit minulost, ale je dobré nahlédnout do ni, pochopit a uvolnit, co nás tíží nejen na úrovní vědomí, ale také podvědomí.
 • Zjistíš, jaké to je být vítanou a podporovanou bytostí na tomto světě.
  Můžeš naplno zapustit své kořeny a vytvářet svůj rod. Cítíš podporu uvnitř sebe, ale také podporu okolí, Vesmíru a Matky Země.

 

Zažij hlubokou a léčivou cestu...

 

 • Termín: neděle 28.11.2021, 17.30 - 19.30 (CZ, SK)
 • Délka setkání: 120 minut
 • Místo konání: online ZOOM

Odkaz na seminář přijde po uhrazení objednávky. Nahrávka semináře bude k dispozici a bude zaslána nasledující den.

 

Přihlášení na Breathwork meditaci Znovuzrození: