SOBOTA 26. LISTOPADU 2022, PRAHA

 

PLNĚ OBSAZENO

 

Pokud chceš dorazit, napiš na info@breathworkmeditace.cz, když se někdo odhlásí, dáme Ti vědět.

Půldenní transformační a terapeutický workshop

Otevření srdce s Breathwork meditací a Chakradance™

Když se dech potká s tancem...

 

OTEVŘE SE SRDCE

Zveme Vás společne s Alicí Kirš k prožití transformačního terapeutického workshopu s Breathwork meditací a Chakradance, který Vám otevře srdce. Aktivujte s námi naplno svoji srdeční čakru a přijďte se ponořit do léčivé síly svého srdce.

Zelená srdeční čakra je čakrou lásky a soucitu. V sanskrtu nese jméno ANAHATA, což doslova znamená nezranitelná. Já v tom vidím slovo Nahatá - obnažená, otevřená.

Pokud je naše srdeční čakra v harmonii, umíme kráčet životem se srdcem na dlani. Kráčet se srdcem na dlani znamená, že jdeme životem s laskavostí a štědrostí. Nacházíme přirozenou empatii a soucit s dalšími lidskými bytostmi (a sebou samými!!!). Znamená to, že se ke zvířatům a celé planetě chováme s respektem. 

Součástí naší lidské zkušenosti je během života zažití bolesti v srdci. Skrze vztahy s našimi rodiči, partnery, dětmi, blízkými. Každý z nás někdy zažil ztrátu, zradu, odmítnutí. Je to lidské a přirozené. Může to však vést k tomu, že v určitý moment svá srdce uzavřeme, abychom už necítili další bolest. Když však svá srdce uzavřeme, abychom se chránili, zároveň zavíráme srdce proudu lásky, odpouštění a soucitu. 

"Největší životní výzvou je nechat své srdce otevřené ve chvíli, kdy ho nejvíce chceme zavřít."

"Do tohoto workshopu bych ráda vnesla záměr začít zlehka hojit zranění v našich srdcích, abychom se mohli otevřít čisté lásce. Dalai Lama řekl: „Láska a soucit jsou nutností, nikoli přepychem. Bez nich lidskost nemůže přežít.“ Je tak moc potřeba, abychom začali otevírat svá srdce. Tento workshop můžeme vnímat jako rituál pro uzdravení Vašeho srdce."
Alice Kirš

Sami si teď u následujících řádků upřímně odpovězte,

v jaké kondici Vaše srdeční čakra je?

SRDCE V HARMONII

Když je naše srdeční čakra v rovnováze, jsme otevření a plní soucitu k sobě i k ostatním lidem. Snadno navazujeme blízké láskyplné vztahy. Jsme štědří a ochotní pomáhat ostatním, aniž bychom měli potřebu jakkoli napravovat jejich situaci nebo je samotné. Kráčíme životem s lehkostí a otevřeností, což má velký vliv i na ostatní. I náš životní postoj je vyrovnaný. Nesoudíme ostatní a k nikomu necítíme zášť. Snadno odpouštíme. Život nám připadá veselý. 

SRDCE V NEHARMONII

Příliš aktivní: 
Člověk, který má v srdeční čakře nadbytek energie, může být žárlivý a majetnický. Nedostatek sebelásky a přijetí, silná touha po spojení s ostatními lidmi, vede k závislosti ve vztazích. Člověk s příliš aktivní srdeční čakrou neustále hledá právo na lásku ve vnějším světě. Může tak propadnout nadměrné péči o ostatní v naději, že si zaslouží být milováni. 

Nedostatečně aktivní: 
Nedostatek energie v této čakře může být důsledkem zlomeného srdce. Pokud je to tak, čakra takového člověka není dostatečně silná, proto se straní lidí a je chladný a odtažitý, aby své srdce chránil. Může pro něj být těžké odpustit a zapomenout na stará zranění, a tak zůstává připoutaný k minulosti. Jelikož se bojí jakýchkoli pocitů, ztrácí kontakt s ostatními a jen stěží nachází pochopení jak pro sebe, tak pro ostatní. Takový člověk může být cynický, zahořklý a kritický k lidem, se kterými se stýká, jen aby si držel odstup. 

 

JAK ZHARMONIZOVAT SRDEČNÍ ČAKRU?

Skrze hudbu, pohyb a dech...

Frekvence Chakradance™ hudby na srdeční čakru je zkomponována tak, aby rozvibrovávala a uvolňovala Váš hrudník a tím otvírala srdce. Alice Vás provede láskyplným tancem, ve kterém uvolníte zranění ze svého srdce. Otevřete se lásce a klidu a jakákoliv blokující, stagnující energie z Vašeho srdce během tohoto vlídného a jemného procesu odejde. Po tanci se budete cítit uvolnění, lehcí a radostní.

Také dechem můžeme otevřít své srce. Napojení na dech  je nádhernou cestou k sobě a k vlastní podstatě. Je to jako návrat domů, návrat do  srdce. Cestou dechu Vás provede Ester. S hloubkou a jemností vlastního dechu se dostanete tam, kam je potřeba, aby se Vaše srdce uvolnilo a otevřelo. Rozpustí se všechny strachy, pochyby a dovolíte si vstoupit do láskyplné síly, kterou v sobě máte. 

 

O CHAKRADANCE™

Chakradance™ je taneční terapie. Je to dokonale namíchaný elixír plný výživy pro Tvou mysl, tělo a duši. V tomto božském koktejlu se snoubí jungiánská psychologie, intuitivní tanec, východní nauka o čakrách, vysokovibrační hudba, vedená vizualizace a spontánní kreslení mandal.

Alice Kirš o CHAKRADANCE™: 

"Mně osobně Chakradance™ učaroval svojí jemností, jednoduchostí a zároveň obrovským transformačním potenciálem. Schopností proměny.

 

Baví mě na něm to, že můžu pouštět "sračky" a nemusím o tom vědět. Baví mě to, jak mi skrze něj chodí vize a řešení k čemukoliv, s čím si nevím rady.

 

Chakradance™ totiž není o hlavě, řešení, analyzování a vracení se k minulosti, která je stejně mrtvou. Využívá moudrost našeho vědomí, uzdravující schopnosti našeho těla a osvobozující sílu života, který v nás žije a neustále pracuje pro naše nejvyšší dobro!

K účasti na Chakradance™ nejsou potřeba žádné předchozí taneční ani jiné umělecké zkušenosti a schopnosti, pouze otevřené srdce a mysl :).

 

Na workshopu jsou srdečně vítané ženy, ale i muži, nebo páry. Můj muž David bude přítomen."

 

O ALICI KIRŠ

"Jsem žena mnoha tváří, ale především milovnice lehkosti. Vášnivá cestovatelka a zvířatomilka. Tvořitelka krásných domovů. Lidská propojovatelka a spojovatelka. Manželka, sparoška a milenka Davida. Zakladatelka projektu Ženy ženám. Autorka knih 17 tváří ženy, Plno-prázdno a připravované  knihy Světlo ve tmě. Facilitátorka Chakradance™. Žiju s vědomím, že "je to jedno" a "jsem tu za odměnu"...."

Více o Alici naleznete zde. Pro případné otázky a odpovědi , reference tudy...

 

O BREATHWORK MEDITACI

Breathwork meditace je propojení terapeutické práce s dechem a vedenou meditací. Breathwork meditace jsou bezpečnou a jemnou dechovou technikou, která uvolňuje stres a napětí z každé jednotlivé buňky těla a vrací nás zpátky k našemu srdci. Během Breathwork meditací vstupujeme do stavu rozšířeného vědomí. Tento stav je mostem mezi vědomím a nevědomím. Právě tam se lidská duše uzdravuje. 

Breathwork meditace působí na všech úrovních - fyzické, emoční, mentální i duchovní. Hluboce podporují odstraňování starých energií, vzorců, negativních myšlenek a emocí. Otevírají prostor pro nový život a vyšší vědomí. Plným a vědomým dechem, můžeme uvolnit to, co jsme drželi celý život, prožít odpuštění a konečně zažít sebelásku bez podmínek. Tato vnitřní změna mění také vnější svět. 

Breathwork meditace je individuální cestou do nitra své vlastní duše a svého srdce. Pro každého je tato cesta jedinečná. Tento transformační dech je magický v tom, že si sám najde cestu. Vezme Vás právě tam, kam jste připraveni jít...

ESTER KOZLOVSKÁ O BREATWHORK MEDITACI

"Dech je moje láska na druhý pohled. Na druhý říkám proto, že jsem si jeho sílu uvědomila teprve před pár lety. Ty nejúčinnější věci jsou ty nejjednodušší."

 

Můj první Breathwork byl nádhernou vesmírnou cestou. Vše se rozpustilo, mé tělo i myšlenky, jako by nic nebylo. Byla jsem vším a zároveň ničím. Všechno v mém životě najednou dávalo smysl.

 

Neotevřela se mi cesta jenom ke štěstí, které jsem roky hledala. Otevřela se mi cesta k sobě samé. Postupně jsem uzdravovala všechny své zraněné části a velmi rychle měnila jak sebe, tak i svůj život. Pochopila jsem, že štěstí opravdu nenajdu venku, ale v sobě. Naučila jsem se tvořit si svůj život, bez hranic a limitů. Breathwork mi změnil život od základů. Ukázal mi kdo jsem, kým jsem byla a hlavně kým mohu být."

O ESTER KOZLOVSKÉ

"Jsem a to stačí!

A kromě toho jsem také Breathwork facilitátorka. V roce 2019 jsem založila projekt Breathwork meditace a vašnivě sdílím jak kouzlit s dechem. Mým domovem jsou už pár let britské ostrovy. Do Čech se ale pravidelně vracím právě s Breathwork meditacemi. Působím jako lektorka v mezinárodní škole Breathing Space. V ČR vedu facilitátorský výcvik pro budoucí Breathwork průvodce."

INFORMACE O WORKSHOPU

Co všechno spolu prožijeme:

 • Otevření kruhu
 • Informace o Chakradance™ a srdeční čakře
 • Aktivující mantra meditace na srdeční čakru
 • Uvolňující světelná pohybová meditace
 • Tanec na srdeční čakru
 • Mandala art po tanci na srdeční čakru
 • Sdílení v kruhu
 • Integrační meditace
 • Přenos lásky
 • Breathwork meditace
 • Sdílení v kruhu
 • Uzavření kruhu

Kde se workshop koná:

PRAHA, Taneční studio SEKTOR - VNITROBLOCK Tusarova 31, Praha
Prostorné jógové&taneční studio na workshop proměníme v naprosto bezpečný a posvátný chrám, v podporující energetický kontejner zahalený do blahodárného šera, příjemného svitu svíček a léčivých vůní. Většinu programu strávíš se zavřenýma nebo zakrytýma očima, aby ses mohl/a hlouběji zanořit a nechat promlouvat své moudré vědomí, tělo a duši.

Kdo Vás bude provázet: Alice Kirš a Ester Kozlovská

Cena workshopu: 2.500,- Kč
Kapacita: 25 účastníků
Termín: 26.11.2022
Čas: 13.00 - 17.00

 

 

Těšíme se na Vás!

 

Ester a Alice